Która gwiazda wyglądała najlepiej?

Na konferencji prasowej Bydgoszcz Hit Festiwal celebrytki postarały się, żeby dobrze wyglądać. Czy im się to udało?

Największą uwagę wzbudzała Agnieszka Szulim , która miała na sobie bardzo efektowną, tiulową, szarą spódnicę. Najwyraźniej należy do rzeszy kobiet, która uległa słodkiemu lookowi baletnicy, a przede wszystkim Carrie Bradshaw . My również należymy do tej grupy, ale niestety kreacja nie do końca sprawdziła się na Agnieszce. Spójność kolorystyczna nie jest jedynym kluczem do udanej stylizacji. Mamy wrażenie, że wszystkie elementy zestawu Agnieszki "żyją własnym życiem", a szczególnie bezlitosne będziemy dla sandałków.

Candy Girl nas nie zaskoczyła. Panterka zestawiona z czerwoną szminką daje prosty, ale skuteczny efekt. Szczególnie zestawiony z blondem - przy takiej ilości mocnych akcentów łatwo o przesyt. Candy Girl powinna nauczyć się odróżniać sukienki, tuniki i koszule. W przypadku koszul zakłada się również coś na dół :).

Podwójna sukienka Magdy Femme bardzo nam się podoba, ale Magda Femme w tej sukience - już nie. Candy Girl "szasta" mocnymi akcentami, natomiast u Magdy Femme brakuje chociaż jednego. Upięte włosy, czerwona szminka lub wyrazista kopertówka mogłyby pomóc.

Kasia Cerekwicka postawiła na najpopularniejsze wśród gwiazd trendy - łososiowa, drapowana sukienka, beże i neonowe paznokcie dają niezły efekt, chociaż już trochę banalny.

A co Wy sądzicie o tych stylizacjach? Czyja jest Waszym zdaniem najlepsza? Głosujcie!

Najlepiej wygląda
Więcej o: