Makijaże Edyty Górniak

Edyta Górniak jest jedną z niewielu polskich celebrytek, która nie boi się eksperymentować ze swoim makijażem i fryzurami. W każdej scenicznej stylizacji prezentuje się inaczej. Zrobiliśmy dla was przegląd - zobaczcie!

Wielki plus dla Edyty Górniak za odwagę w stylizacjach. Przejrzeliśmy wiele zdjęć i właściwie nie znaleźliśmy dwóch takich samych. Zarówno makijaże jak i fryzury różnią się na każdym wystąpieniu piosenkarki. Są ciekawe i często niebanalne. Zwróćcie uwagę, że nie można tego powiedzieć o większości polskich gwiazd. Albo przeważnie mają taką samą fryzurę, albo ten sam sprawdzony make-up.

Edyta Górniak często stawia na mocne kolory , które ożywiają całość stylizacji . Najczęściej są to błękity i zielenie lub czerwona żywa pomadka. Innym razem z kolei woli bardziej naturalną wersję, w której wygląda równie dobrze.

Stawia też na tematyczne stylizacje takie jak Pin- up Girl , lub lata 20.

Mimo tego, że kolor jej włosów nie zmienia się od lat - fryzury artystki również zaskakują swoją różnorodnością. Fale lub burza loków, wyprostowane bądź upięte w wysoki i elegancji kok, warkoczyki albo szalona peruka . Edyta Górniak nie lubi wyglądać dwa razy tak samo.

Jedynym minusem według nas jest zbyt duża ilość rozjaśniacza pod oczami. Zdarza się to artystce niezwykle często i daje mało estetyczny wygląd. Odbijane światło sprawia, że jest to bardzo nienaturalny efekt.

Obejrzyjcie naszą galerię!

Edyta Górniak obchodziła na festiwalu dwudziestolecie twórczości.Edyta Górniak obchodziła na festiwalu dwudziestolecie twórczości. KAPIF.PL/KAPIF

Jakie jest wasze zdanie?

Zobacz też:

Wzmocnienie koloru włosów za pomocą kosmetyków Farouk

Jak utrzymać kolor włosów na dłuzejJak utrzymać kolor włosów na dłuzej Fot. Shutterstock

Makijaże Edyty Górniak są:
Więcej o: