Przytyły, ale czują się z tym dobrze!

Zobaczcie które gwiazdy straciły cierpliwość do mordercze walki z kilogramami i postanowiły polubić siebie takimi jakie są.

Większość gwiazd, aby zachować zgrabną i szczupłą sylwetkę - większość czasu pozostaje na diecie, nie wspominając nawet o intensywnych treningach. Jednym łatwiej zachować wagę - innym przychodzi to znacznie trudniej!

1) Britney Spears

Britney SpearsBritney Spears SHARRP / SPLASH NEWS/EAST NEWS/shaRRp / Splash News

Kiedy zaczęła karierę była bardzo szczupła. Nie było w tym nic dziwnego - była młoda, prowadziła bardzo aktywny tryb życia. Problemy z wagą pojawiły się wraz z problemami osobistymi piosenkarki. Przeszła załamanie nerwowe, zmagała się z uzależnieniem od narkotyków oraz alkoholu. Potem długo miała depresję. Wreszcie zaczęła walkę o powrót do dawnej wagi. W rezultacie nieco schudła, ale wciąż waga i kondycja jej ciała daleka jest od tej z początku kariery. Gwiazda zdaje się jednak zupełnie tym nie przejmować. Mimo widocznego cellulitu nóg (których w przeszłości pozazdrościć jej mogła nie jedna fitneska) bez skrępowania występuje w krótkich spodenkach. Jej dystans do swojego wyglądu w tym przypadku zdaje się nie być do końca zdrowy. Piosenkarka wygląda na zaniedbaną i to nie tylko z powodu kilku kilogramów więcej.

2) Jessica Simpson

Jessica SimpsonJessica Simpson fot. East News

Jessica Simpson również długo trzymała wagę. Z jej figurą bez przeszkód mogłaby pracować również jako modelka. W pewnym momencie jednak coś się zmieniło. Czy przyczyna leżała w rozpadzie małżeństwa z Nickiem Lachey? Jessica tego nie potwierdziła. Być może jednak problemy osobiste i w jej przypadku miały znaczenie. Przybranie na wadze piosenkarki spotkało się jednak z powszechnym oburzeniem całego świata i było głośno komentowane w mediach. Spekulowano, iż piosenkarka cierpi na zaburzenia odżywiania. Sama Jessica w pewnym momencie zmęczona całym zamieszaniem - zaczęła głośno mówić o tym, że kocha swoje ciało i jest z niego w pełni zadowolona. Mówiła również, że to nie od bycia szczupłym zależy szczęście człowieka. Obecnie prowadzi ona program "Cena piękna" , w którym dowodzi, że pojmowanie go zależy od kultury i kraju w którym się żyje. I że można być pięknym na wiele różnych sposobów.

3) Whitney Houston

Jessica SimpsonMAVRIXONLINE.COM/EAST NEWS/MAVRIXONLINE.COM

Whitney Houston całe swoje życie była wręcz chuda. Każdy z nas doskonale pamięta kultowy już teledysk do piosenki "I wanna dance with somebody", gdzie Whitney wyglądała niemalże jakby cierpiała na anoreksję. Dla nikogo nie pozostaje tajemnicą, że piosenkarka miała bardzo poważne problemy z narkotykami. Przez całe lata była jednak wciąż niezwykle szczupła. Następnie na jakiś czas wycofała się z życia publicznego i muzyki. Wróciła rok temu z nową płytą, nowymi siłami i...kilkoma kilogramami więcej. Przewidywano, że powrót będzie spektakularny, tak się jednak nie stało. Podobno Whitney wciąż walczy z nałogiem. Zdaje się, że gwiazda nie do końca uporządkowała swoje życie.

4) Fergie

Figurą Fergie zachwycał się cały świat. Jako wokalistka Black Eyed Peas była nie tylko silnym filarem wokalnym zespołu, ale również jego ozdobą. Jej szczupłym i mocno wyrzeźbionym ciałem zachwycali się nie tylko fani ekipy. Była z tego bardzo znana. Potem piosenkarka zmieniła kolor włosów, wyszła za mąż i... przytyła. Pojawiły się opinie, że gwiazda cierpi na bulimię, z której próbowała się wyleczyć. W filmie Roba Marchalla "Nine" jej kształty były widocznie bardziej kobiece. Jej waga od tamtej pory wciąż się nieznacznie waha, nie powróciła do dawnego wizerunku. Słychać jednak głosy, że Fergie wygląda teraz bardziej pociągająco i seksownie.

5) Katarzyna Skrzynecka

Piotr Gąsowski, Katarzyna SkrzyneckaPiotr Gąsowski, Katarzyna Skrzynecka kapif

Katarzyna Skrzynecka całe lata zmagała się ze skokami wagi. Parę lat temu często występowała na scenie jak modelka. Mimo intensywnych treningów na siłowni jej waga wciąż się wahała. Teraz Kasi znów przybyło parę kilo. Zdaje się jednak, że jest ona już zmęczona całą tą walką. I zaakceptowała to, że jest jaka jest. I dobrze!

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia gwiazd w tej szczuplejszej odsłonie i tej nieco większej!

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Weź udział w plebiscycie: Mój kosmetyk roku 2010

Co myślisz o gwiazdach, które przytyły?
Więcej o: