A co na stopy? Sprawdzamy nowości!

O stopy powinniśmy dbać zawsze - latem jednak w sposób szczególny. Jakie modne kolory lakierów do stóp wybrać i jakie czekają nas nowości? Zobaczcie!

Pierwszą podstawową rzeczą, o której pamiętać nie tyle należy, co wręcz trzeba jest regularny pedicure. I wciąż stawiamy na kolory. Już powoli pojawiają się propozycje modnych kolorów na jesień. Ale póki co - lato wciąż trwa. U jego schyłku postawmy na :

- morski błękit,

- groszkową zieleń,

- zgaszoną cytrynę,

- lawendę,

- oraz wszystkich kolorów cielistych.

Pamiętajmy, by dobierać kolory odpowiednio do koloru cery. Żółty na przykład świetnie będzie komponował się z opalenizną.

Mleczny błękit lub lila również są teraz na czasie.

Na wyjazdy dobrym rozwiązaniem jest żel. Szczególnie na wyjazdy. Jeśli nie macie ochoty nosić go dłużej - można go zdjąć po powrocie, zastosować kurację odżywiającą, a nasze paznokcie nie ucierpią.

Słyszałyście już o naklejkach Minx ? Gwiazdy światowego formatu oszalały na ich pukcie.

Są to cienkie, elastyczne powłoki pokryte od spodu substancją przylepną, która jest aktywowana ciepłem. ogrzewa się je lampą. Dzięki temu możliwe jest idealne dopasowanie powłoki do kształtu płytki paznokciowej. Usunięcie "naklejki" jest możliwe także poprzez użycie ciepła.

"Naklejki" Minx są świetną alternatywą dla lakieru do paznokci. Nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, które mogłyby zniszczyć płytkę paznokcia. Ich zaletą jest to, że w przeciwieństwie do lakieru nie odpryskają i nie pozostawiają smug.

Folia we wszystkich możliwych kolorach i wzorach trzyma się na dłoniach do 2 tygodni , a na stopach nawet do 4 tygodni.

Jeśli chodzi o pielęgnację:

Pamiętać należy, by przy każdej kąpieli ścierać pięty tarką i obowiązkowo stosować krem do stóp. Warto zaprzyjaźnić się również z żelem i spray'em.

Odsłaniaj stopy z dumą!

Rozwiąż nasz quiz i dowiedz się czy wiesz jak pielęgnować włosy latem?

Więcej o: