Metamorfozy: Reni - WIDEO

Obejrzyjcie WIDEO i zobaczcie efekty metamorfozy Reni, ostatniej z trzech laureatek naszego konkursu! 

Finalistki konkursu "Metamorfozy - odmień swój wizerunek" poddane zostały opiece profesjonalistów . Przemiany dokonali:

Maretha Żurakowska - ekspert mody, stylista i choreograf z 15-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w kreowaniu wizerunku osobistego oraz biznesowego kobiet i mężczyzn. Współpracuje z firmami i korporacjami w charakterze konsultanta ds. spójnego wizerunku marki. Prowadzi treningi i konsultacje dla biznesu z zakresu kształtowania wizerunku profesjonalisty i elementów dress code oraz otwarte warsztaty kreowania wizerunku nowoczesnej kobiety przy Fundacji Centrum Promocji Kobiet w Warszawie. www.maretha.eu .

Anna Jachowicz-Nartowska - makijażystka z 13-letnim doświadczeniem w firmach takich jak: LOREAL, LUMENE,CLARINS, LINA BOCARDI. Od czterech lat związana z marką GOSH PROFESSIONAL. Zajmuje się kreacją makijaży przy sesjach zdjęciowych i pokazach mody. Odpowiedzialna między innymi za stylizację makijaży finalistek tegorocznych wyborów Miss Polski. Prowadzi szkolenia z technik makijażu dla kobiet.

Piotr Domosławski - jeden z największych wizjonerów wśród stylistów fryzjerskich w kraju. Mistrz szokujących zmian bez głębokiej ingerencji. Umiejętność tę doceniają od lat wierne klientki, w tym czołowe gwiazdy filmu, mody i estrady. Pracuje przy produkcjach filmowych, sesjach mody i teledyskach. Ambasador i Główny Stylista Marki Gosh Professional Hair Care w Polsce. www.domoslawskifrisor.com .

Dodatkową nagrodą dla uczestniczek metamorfozy była biżuteria marki Glitter - każda z laureatek konkursu otrzymała upominek o wartości 100 zł. GlitterGlitter Glitter zajmuje się sprzedażą modnej biżuterii i dodatków poprzez sieć ponad 240 butików zlokalizowanych na terenie Szwecji, Norwegii, Finlandii, Danii i Polski. Może pochwalić się ponad 30 letnim doświadczeniem tej branży. W Polsce Glitter ma już 28 sklepów.

*RENI

Prezentujemy relację z metamorfozy Reni , która przysłała do redakcji takie zgłoszenie:

MetamorfozyMetamorfozy 

Zmienić chciałabym wiele, ale chyba naj bardziej chciałabym zmienić swoje nastawienie do własnego wyglądu. Fryzura to mój codzienny poranny koszmar! Natura obdarzyła mnie baaardzo bujnymi włosami, co przysparza mi wiele problemów. Pomimo "przerzedzania" moje włosy wyglądają jak sztuczna, stercząca peruka Nie chcąc rzucać się bardziej w oczy nie eksperymentuje z kolorem, choć moim największym pragnieniem jest mieć wesołą, marchewkową fryzurkę :) Drugim największym kompleksem są moje chude nogi NIGDY nie zakładam sukienek ani spódnic. Szczupłe nogi to atut kobiety, jednak chude i krzywe są mało atrakcyjne. Chciałabym nauczyć się dobierać tak ubrania i dodatki by zatuszować wszystkie swoje kompleksy a wyeksponować walory, które w końcu jak każda kobieta tak i ja ich kilka posiadam :)

Jak stylistka Maretha Żurakowska postanowiła odmienić wizerunek Reni?

Reni jest bardzo zdyscyplinowana, przywiązuje uwagę do szczegółów. Jest uroczą kobietą o wyraźnej urodzie i szczególnie pięknych oczach. Piotr - stylista fryzjerski skrócił lekko grzywkę - odsłaniając oczy i nadając fryzurze wybiegowej lekkości. Reni już wie, że kolor włosów powinna powoli zmieniać na jaśniejszy. Ania - makijażystka udzieliła wskazówek jak podkreślać oczy.

Mam nadzieję, że Reni wie już także, że jej wielkim atutem jest bardzo zgrabna sylwetka i piękne, szczupłe nogi. W korespondencji mailowej podkreślała mocno, że jej "nogi bardzo dalekie są od ideału". Wyznała, że od 20 lat nie założyła spódniczki! W liście napisała: Zmienić chciałabym wiele, ale chyba najbardziej chciałabym zmienić swoje nastawienie do własnego wyglądu.

Kierowana intuicją i bogatym doświadczeniem stylisty nie dałam się zwieść pozornemu problemowi. On istnieje tylko w Reni wyobraźni. Przekonajcie się proszę, jak pięknie wygląda w modnej spódnicy i eleganckiej garsonce. Reni jest dowodem na to, jak bardzo możemy się mylić przy własnej, krzywdzącej samoocenie. Światowe wybiegi pełne są modelek o dużo szczuplejszych i do tego nierzadko krzywych nogach. Twoje, Reni są naprawdę warte podkreślania - zaufaj mi! W mojej stylizacji nazwałam Cię "wybiegową modelką" i nie zawiodłaś moich oczekiwań.

.

Zobaczcie WIDEO z sesji!

Metamorfozy: Reni Zamysłowska

Metamorfozy: ReniMetamorfozy: Reni fot. Shutterstock/M.R. Całość z butami i okularami - H&M; torebka - New Look; bransoletka Glitter

Metamorfozy: ReniMetamorfozy: Reni fot. Shutterstock/M.R. Czarny kostium - Caterina; buty i torebka - Aldo; naszyjnik - Glitter

Zdjęcia z backstage'u w GALERII

Więcej o: