Kim Kardashian i Justin Bieber razem?

Tylko w sesji dla Elle! Kim Kardashian właśnie opublikowała wspólne zdjęcia z Justinem Bieberem, na temat których już od dawna krążyły różne plotki.

29-letnia Kim Kardashian i 16-letni idol nastolatek Justin Bieber już od dawna w podsycali atmosferę wyrażając wzajemną sympatię we wszystkich możliwych mediach. Kim mówiła, że Justin jest uroczy, a młody muzyk nieraz podkreślał, że celebrytka jest dla niego ideałem kobiety. Teraz okazało się, że wzajemna sympatia znalazła ujście w sesji zdjęciowej do wrześniowego Elle.

Kim na swoim blogu napisała:

Pamiętacie fotki, które paparazzi zrobili mi i Justinowi Bieberowi na Bahamach? Teraz mogę zdradzić, że to była sesja dla Elle! Właśnie otrzymałam zdjęcia i jestem nimi absolutnie zachwycona!

Historia zatytułowana The Graduate opowiada o nastolatku i dorosłej kobiecie (nauczycielce?), która jest obiektem jego marzeń. W wakacje para się do siebie zbliża. Filmowa historia w wydaniu Kim i Justina jest bardzo przekonująca. Kim wygląda elegancko i trochę nieosiągalnie, ale na plaży stać ją na niewinne wygłupy, Justin jest nieokiełznanym jeszcze chłopcem. Szczególnie podoba nam się zdjęcie Kim w czarno - białym płaszczu Diora. A co Wy sądzicie o tej sesji?

Całość możecie obejrzeć na blogu Kim, a zdjęcia z planu na stronie Elle.

Wygraj zakupy o wartości 200zł w MOHITO

Więcej o: