Szafa gwiazd za grosze: mała szara Victorii Beckham

Sukienki z kolekcji Victorii Beckham szybko zyskały miano kultowych! Noszą je gwiazdy i fashionistki - Ty też możesz mieć podobną kreację i to za grosze!

"Mała czarna" odrobinę już się nam znudziła, "mała biała" jest doskonała na lato, ale jesienią wydaje prezentować nieodpowiednio. Nadszedł czas na "małą szarą" ! Sukienka w tym pasującym do wszystkiego, ponadczasowym i jednocześnie szlachetnym kolorze świetnie sprawdzi się w chłodniejsze dni. Będzie też pięknie komponować się z najmodniejszymi w nadchodzącym sezonie płaszczami i dodatkami w kamelowym kolorze !

Victoria Beckham już dawno postawiła na szarość w swojej linii Victoria Beckham Collection . Ten kolor można spotkać w jej kilku ostatnich kolekcjach, także w tej na wiosnę i lato 2010. Szara, koktajlowa sukienka z ciekawie wyciętym dekoltem urzeka minimalizmem i kobiecym krojem. Podobną znaleźliśmy w popularnym sklepie sieciowym Asos .

Sukienka w stylu Victorii BeckhamSukienka w stylu Victorii Beckham fot. Asos.com/victoriabeckham.com

Kreacja dostępna jest w aż sześciu kolorach : szarym (40 funtów), beżowym (40 funtów), białym (26 funtów), czerwona, czarna, kamelowa (po 40 funtów każda).

Mała biała - hit wybiegów!

Który kolor sukienki w stylu Victorii Beckham najbardziej Ci się podoba?
Więcej o: