Modowy hit: czerwona torebka

Czerwień to kolor, który często pojawia się w jesiennych kolekcjach. Gwiazdy szczególnie upodobały sobie torebki w tym kolorze.

Czerwień uchodzi za najbardziej kobiecy kolor. Sprawia, że czujemy się pewne siebie i atrakcyjne. Nosząc ubrania w tym kolorze nigdy nie przejdziemy niezauważone. Czerwień w wielu odcieniach pojawia się w tegorocznych jesienno - zimowych kolekcjach, między innymi Wunderkind, Lanvin, D&G i Givenchy. Givenchy promuje najbardziej kontrowersyjne połączenie: czerwień plus czerń, które nie wszystkich przekonuje. Ale łączona z brązami, beżami, szarościami i wzorami na pewno będzie wyglądała obłędnie. W tym sezonie możecie zaryzykować monochromatyczny total look lub postawić na pojedynczy dodatek. Tak jak gwiazdy, które zainwestowały w czerwoną torebkę. Ashley Greene wybrała model Miss Sicily Dolce & Gabbana , najbardziej znany w czarnej, pikowanej wersji. Natomiast ex-spice girl Emma Bunton i angielska gwiazda telewizji, uchodząca ostatnio za ikonę mody Fearne Cotton postawiły na markę Mulberry . Model Bayswater to już klasyka (Emma wybrała wersję w deseń krokodyla), natomiast Mulberry Nelly to hit tego sezonu. Idealnie wpisuje się w modę na retro .

Czerwona torebka wbrew pozorom nie wymaga szczególnych wysiłków stylizacyjnych i naprawdę możecie ją założyć niemal do wszystkiego. W galerii znajdziecie tańsze, bardziej przystępne propozycje.

materiały prasowe

Mulberry Bayswater 700f

materiały prasowe

Mulberry Nelly 650f

materiały prasowe

Vivienne Westwood 200f

Wygraj zakupy o wartości 200zł w MOHITO

Więcej o: