Katy Perry kocha kolorowe peruki!

Okazuje się, że Katy Perry naprawdę nie znosi nudy i szarości. Wprost uwielbia zmieniać swój wizerunek. Jej ulubionym sposobem na to są...kolorowe peruki!

Zdaje się, że Kate Perry naprawdę lubi przebieranki i różnego rodzaju peruki. Pierwszy raz piosenkarka zaskoczyła nas peruką w żywym niebieskim kolorze kiedy pojawiła się na gali rozdania nagród MTV Music Awards . Kilkakrotnie wówczas zmieniała kreacje, ale peruki nie zdjęła nawet na chwilę.

AP/Chris Pizzello

W sesji zdjęciowej, która promowała płytę Katy Perry - również do stylizacji wykorzystała kilka peruk w przeróżnych kolorach. Jeśli piosenkarka chciała wyglądać jak lalka - to zdecydowanie jej się udało. Zdjęcia dosłownie są - bardzo słodkie! Obejrzyjcie je w naszej galerii!

CAPITOL MUSIC GROUP/SPLASH NEWS/EAST NEWS/Capitol Music Group/Splash News

Parę dni temu pisaliśmy o jej 7 wcieleniach na gali Teen Choice Awards 2010 , gdzie była konferansjerką. Na każdym wystąpieniu przebierała się za inną postać. Gwiazda lubi zaskakiwać swoim wyglądem. Wprawdzie koloru włosów nie zmieniła, ale kiedy wcieliła się w postać gotki wampirzycy - również miała na sobie perukę:

Przebranie za gotkę - wampirzycę było ukłonem w stronę sagi 'Zaćmienie'.Przebranie za gotkę - wampirzycę było ukłonem w stronę sagi "Zaćmienie". AP/Matt Sayles

Ostatnio pozowała również dla brytyjskiego magazynu The Guardian . Piosenkarka wystąpiła tam w kilku różnych odsłonach. Do każdego stroju dopasowano inny kolor peruki. Efekt końcowy jest bardzo ciekawy.

Przebranie za gotkę - wampirzycę było ukłonem w stronę sagi 'Zaćmienie'.

W którym kolorze Kate Perry podoba wam się najbardziej?

Sesje Katy Perry w perukach to:
Więcej o: