Z wybiegu: Anna Kendrick w sukienkce Marca Jacobsa

Na kanadyjskiej premierze "Scott Pilgrim vs The World" Anna Kendrick pojawiła się sukience z kolekcji resort 2011 Marca Jacobsa.

W kolekcji resort Marca Jacobsa, z założenia tworzonej na przełomie dwóch sezonów, odnajdziemy zarówno najważniejsze jesienne tendencje, jak i prognozy na następny rok, które już teraz podpowiedzą nam, w jakie ubrania warto inwestować, tak aby za rok były modne.

Anna Kendrick to pierwsza znana nam gwiazda, która doceniła walory tej kolekcji i nabyła śliwkową sukienkę w groszki. Biało - czarne, brązowe lub śliwkowe groszki to dominujący deseń, który nadaje kolekcji klimat lat 50. Drugi ważny dla kolekcji deseń to kratka - która również pojawia się w jesiennych kolekcjach, np. u Prady.

Marc Jacobs kolekcja resort 2011

Trzeci to rozkloszowane spódnice lub sukienki za kolano, które Marc Jacobs wprowadził również w jesiennej kolekcji Louis Vuitton. Do tego fasonu niestety gwiazdy się jeszcze nie przekonały, chociaż czekamy z niecierpliwością. Anna Kendrick wybrała bezpieczniejszą, krótszą wersję, w której wygląda dosyć konwencjonalnie i... współcześnie. Również z powodu butów - zamiast okrągłych nosków, które podkręciłyby klimat lat. 60. założyła wieczorowe, błyszczące szpilki Jimmy Choo. Duch lat 50. i 60. uleciał. Musimy przyznać, że nie dziwimy się decyzji Anny. Nie wyobrażamy jej sobie w retro "total looku". Chociaż uwielbiamy ten trend, nie poleciłybyśmy go każdemu. Anna najlepiej wygląda we współczesnych stylizacjach.

Lookbook - Marc J acobs resort 2011

Więcej o: