Wybieramy najlepszy podkład do tłustej cery!

Wiele z nas ma problem z tłustą cerą. W związku czym, nie tylko jej codzienna pielęgnacja jest bardziej kłopotliwa. Szukamy najlepszego podkładu dostosowanego do takiej cery. W głosowaniu wezmą udział te, które wy rekomendujecie! Liczymy na was!

Wszystkie kobiety, które mają tłustą cerę - wiedzą jak problematyczna jest jej pielęgnacja. Często bowiem wiąże się to z trądzikiem i nadmiernym wydzielaniem sebum, co z kolei prowadzi do ciągłego i znienawidzonego przez kobiety - "świecenia się".

Aby zakryć nierówności i pozbyć się świecenia - potrzebny jest dobry podkład. Ponieważ wciąż wybieramy kosmetyczne hity - przyszedł teraz czas, aby przyjrzeć się podkładom do tłustej cery. Mamy nadzieję, że nam pomożecie!

Jeśli znalazłyście podkład, który sprawdza się w przypadku tłustej cery i możecie go polecić innym - napiszcie nam o nim i podajcie jego nazwę. Spośród pojawiających się najczęściej - wybierzemy finałową 10! Następnie przeprowadzone będzie głosowanie, po zakończeniu którego wyłonimy zwycięzcę.

Prosimy, abyście napisały nazwy w komentarzach!

Nie zapomnijcie również zagłosować na najlepszy krem nawilżający - wyniki już we wtorek!

Więcej o: