W stylu: Taylor Swift

Czyżby Taylor Swift ogarnęła tęsknota za szkołą? Jeżeli też macie ochotę przypominać grzeczną uczennicę, ta stylizacja jest w sam raz dla Was!

Część z Was za dwa tygodnie wróci do szkoły, dla wielu to już dawno nostalgiczne wspomnienie. Zestawu Taylor nie proponujemy tym, które wciąż mają ochotę chodzić w hippisowskich maxi, sandałkach i zwiewnych tunikach i ani im się śni myśleć o wrześniu. Jeżeli jednak należycie do grupy dziewczyn, które mają już ochotę na jesienne trendy, a myśl o szkole nie brzmi przykro,  może spodoba Wam się stylizacja piosenkarki. Taylor idealnie skomponowała zestaw grzecznej pensjonarki, dla której podkolanówki i oxfordki to absolutne must have. Zwiewna bluzka to alternatywa do klasycznej koszuli, która nadawałaby bardziej formalny charakter. Natomiast rozkloszowana spódnica i czekoladowe, skórzane dodatki to ukłon w stronę tegorocznych trendów.

W skład zestawu wchodzą: spódnica H&M 60zł, bluzka Tosphop 180zł, buty Aldo 200zł, torebka Mango 389zł, pasek New Look 32zł, podkolanówki New Look 19zł

W stylu Ashley Tisdale - za niecałe 200 zł

Więcej o: