Tajemnica stylowych wpadek Katie Holmes

Zastanawiałyście się kiedyś dlaczego mistrzyni casual chic zupełnie nie radzi sobie z wieczorowymi kreacjami ? Znamy odpowiedź...

Katie Holmes przez niektórych uznawana jest za ikonę mody , a przynajmniej za trendsetterkę. Aktorka świetnie radzi sobie z casualowymi zestawami. Potrafi bawić się modą i nie traktuje jej zbyt poważnie. Bawi się wzorami, fakturami, ubraniami oversize, tworząc pozornie chaotyczny, lekko nonszalancki look. To ona wykreowała modę na boyfriend jeans . Z tajemniczych powodów jej świetne wyczucie mody nie sprawdza się w przypadku kreacji wieczorowych. Aktorce wyjątkowo często zdarzają się wpadki różnego rodzaju : niepasujące dodatki, ubrania źle dobrane do figury, nietwarzowy makijaż. Przeważnie zarówno za sukcesami, jak i wpadkami gwiazd podczas ważnych uroczystości, stoją styliści. Tak jest i tym razem. W wywiadzie dla New York Magazine Katie przyznała, że w kwestii stylu słucha swojej 4-letniej córeczki Suri , która stanowczo narzuca jej swoje zdanie:

Na gali MET miałam czerwoną suknię i niebieskie szpilki, których nie planowałam zakładać, ale Suri zmusiła mnie, żebym je założyła, więc stwierdziłam - ok, ufam ci.

Suri decyduje zarówno o strojach mamy jak i własnych. Buty na małym obcasie to również był jej pomysł.

Suri mówi: "Chcę obciąć ten rękaw", więc odpowiadam: "Ok, obetniemy go". Wybiera wszystkie swoje ubranka odkąd skończyła 1,5 roczku. - opowiada Katie

Chociaż decydowanie o własnym stroju może nauczyć dziecko wyrażać własne zdanie i podejmować decyzje (nawet błahe), to dyktowanie mamie, w co ma się ubrać jest chyba lekką przesadą.

A co Wy sądzicie na ten temat?

W galerii znajdziecie więcej przypuszczalnych efektów radosnej twórczości Suri.

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI LULI I DORZUCAJ ZDJĘCIA SWOICH STYLIZACJI!

Więcej o: