Ostatnia suknia Alexandra McQueena!

Według New York Times Magazine piękna biała suknia była ostatnią kreacją, której Alexander McQueen dotykał przed swoją śmiercią.

Suknia nie została zaprezentowana podczas kameralnego pokazu, który wiosną odbył się w Paryżu. Podobno została zaprojektowana dla dobrej przyjaciółki Lee - Annabelle Neilson , która miała ją założyć na bal Eltona Johna - White Tie and Tiara Summer Ball, który odbył się w czerwcu. Niestety nie możemy znaleźć zdjęć Annabelle, by potwierdzić tę informację . Nie wiadomo też gdzie jest suknia, czy zostanie oficjalnie zaprezentowana i czy dawna muza Alexandra ją naprawdę dostała. Na razie czekamy na oficjalną wypowiedź rzecznika marki, ale w międzyczasie musieliśmy zaprezentować Wam jej zdjęcie, bo suknia jest naprawdę zachwycająca .

Kreacja zrobiona została z kremowego jedwabiu ciętego ze skosu. Na środku ma szew dzięki czemu dół układa się w misterne fale, a na górze ozdabia ją kołnierz z posrebrzanych piór . Suknia wygląda naprawdę anielsko . Jest niezwykle elegancka i kobieca. Jak Wam się podoba?

Suknia Alexandra McQueena:
Więcej o: