Tavi w roli stylistki

Tavi Gevinson, znana blogerka ma już na swoim koncie pracę jako stylistka znanego magazynu. Zobaczcie efekty.

Młoda stylistka pracowała podczas sesji do wrześniowego numeru magazynu Blackbook zatytułowanej "Nobody's Daughter ". Tavi ubrała 15-letnią modelkę Christine Staub w rzecz z kolekcji najważniejszych i najbardziej znanych marek, które według niej będą jesiennymi hitami m.in. patchworkowy sweter od Missoni, rozkloszowana spódnica Louis Vuitton i zestaw od Rodarte.

Zdjęcia zrobiła Annelise Phillips , a klimatem przypominają trochę fotografie znane z bloga Tavi - thestylerookie.com. Możliwe, że to specjalne nawiązanie, ale mogło też być zwykłym przypadkiem. Modelka nie prezentuje ubrań. Nie staje, jak manekin, ale siedzi skulona na fotelu lub leży na łóżku. Klimat jest jakby domowy, wyciszony i spokojny. Kojarzy się z piękną jesienią.

wrześniowy numer Blackbook, ssesja Nobody's Daughter stylizowana przez Tavi Gevinsonwrześniowy numer Blackbook, ssesja Nobody's Daughter stylizowana przez Tavi Gevinson www.blackbookmag.com

Stylizacje przypominają zestawy noszone przez Tavi. Młodziutka stylistka doskonale opanowała sztukę łączenia wzorów i materiałów, co umiejętnie wykorzystała w sesji. Wielkim plusem jest to, że uniknęła przesytu . Zestawy Tavi często są krytykowane za wielowarstwowość i nieład. Wiele osób uważa, że blogerka zakłada na siebie wszystko, co ma pod ręką. Stylizując modelkę do sesji Blackbook Tavi postawiła na prostsze, bardziej stonowane zestawy , które spodobają się większości, a nie tylko wielbicielom jej niesamowitego stylu.

Jak Wam się podoba? Czy Tavi poradziła sobie w nowej roli?

Więcej o: