Beyonce eksperymentuje z modą

Gwiazda wybrała się wraz z mężem Jayem-Z na luksusowe wakacje na włoskim i francuskim wybrzeżu. Snobistyczne miejsca zobowiązują - zobacz, w czym mogliśmy podziwiać Bee na deptakach Saint Tropez, Portofino i Cannes!

Spotkania z przyjaciółmi na supernowoczesnych jachtach, plażowanie na prywatnych wyspach i imprezowanie w ekskluzywnych klubach wymagają odpowiedniej oprawy. Tego lata Beyonce postawiła na przepych i drapieżne wzory. Każdego dnia jej urlopu możemy podziwiać gwiazdę w coraz to nowych, wymyślnych kreacjach. Zawsze jest kuso (nie ma czemu się dziwić, w końcu mamy lato) i bardzo seksownie. Na pierwszy rzut oka przeładowane dodatkami stylizacje gwiazdy mogą sprawiać wrażenie kiczowatych, jednak wystarczy trochę lepiej się przyjrzeć, a szybko się do nich przekonamy. Każdy element jest dokładnie przemyślany, a biżuteria w rozmiarze (i ilości!) XXL tworzy spójną całość z każdym strojem, w którym pojawiła się ostatnio Bee.

Podoba na się pozorny nieład stylizacji i luz z jakim gwiazda nosi najdroższe akcesoria (zwróćcie uwagę na klipsy od Chanel i złoty naszyjnik z inicjałem artystki). Wrażenie robią też same ubrania - pozornie proste i sportowe elementy (sukienka-tunika czy lniane szorty) w połączeniu z mądrze dobranymi dodatkami tworzą ultrakobiece stroje!

Beyonce eksperymentuje z modą na wakacjachBeyonce eksperymentuje z modą na wakacjach kolaż Lula.pl

Jak się okazuje Beyonce, która przecież jest też projektantką swoich linii odzieżowych Dereon i House of Dereon , lubi eksperymentować z materiałami i od czasu do czasu sama "poprawia" coś w noszonych przez siebie ubraniach. Kilka dni temu pojawiła się w koszulce z nadrukowanym napisem "1980". Bee postanowiła "spersonalizować" swoją bluzeczkę i jako że urodziła się w 1981 roku zakleiła taśmą "0" tworząc "1"! Jak Wam podoba się ten pomysł?

Beyonce eksperymentuje z modą na wakacjachBeyonce eksperymentuje z modą na wakacjach kolaż Lula.pl

Wysiadanie z samochodu - trudna sztuka!

Więcej o: