Młodzieżowe oblicze Louis Vuitton

Francuska marka Louis Vuitton postanowiła rozszerzyć gamę oferowanych produktów i przyciągnąć młodszą, mniej zamożną klientelę akcesoriami z logo LV.

Ostatnio francuski dom mody Hermes zaskoczył ciekawą koncepcją promowania klasycznych apaszek , która ma przyciągnąć młodszych klientów szukających ciekawych zestawień i sposobów na noszenie dodatków. Powstał serwis dla wielbicieli dodatków z którego młodzi ludzie mogą czerpać inspiracje . W podobną stronę poszła marka Louis Vuitton. Nową kolekcję dodatków zaprezentowała w młodzieżowym stylu . Sesja jest utrzymana w klimacie zdjęć z imprez, które młodzi ludzie wrzucają na portale społecznościowe, dzięki czemu dodatki z kolekcji Louis Vuitton, pomimo że są luksusowe wydają się całkiem przystępne.

Nowa kolekcja akcesoriów Louis VuittonNowa kolekcja akcesoriów Louis Vuitton www.louisvuitton.com

Najlepiej sprzedającym się towarem marki Louis Vuitton są słynne torebki z logo LV, jednak nie wszystkich fanów marki na nie stać. Dlatego w ofercie można znaleźć również tańsze akcesoria ze słynnym logo, które są idealne dla młodzieży. W najnowszej kolekcji dodatków znajdziemy więc spinki, apaszki, paski i inne gadżety, które można zestawiać na różne, modne sposoby .

Zobaczcie GALERIĘ !

Więcej o: