VNUS Closure - nowa metoda usuwania żylaków

VNUS Closure to nowa metoda bezbolesnego usuwania żylaków. Zabieg wykonywany jest metodą ambulatoryjną i umożliwia powrót do domu w tym samym dniu.

Każda kobieta mająca problem z żylakami wie, że wiąże się to nie tylko z kłopotami ze zdrowiem, ale jest to również defekt kosmetyczny .? Dlatego większość z nas decyduje się na zabiegi, które mają pomóc w przynajmniej częściowym pozbyciu się problemu.

Nowa metoda VNUS Closure polega na zamknięciu żyły prądem RF. Ma szybko i bezboleśnie eliminować dolegliwości związane z żylakami nóg. Jest to pewnego rodzaju rozwiązanie dla osób, którym zależy na czasie, bowiem po zabiegu - jeszcze tego samego dnia można wrócić do domu.

Może być ona alternatywą dla zabiegu operacyjnego, po którym niestety czas gojenia jest dosyć długi. Zamykanie żył drogą laserową niesie czasem ryzyko zniszczenia żyły, co również znacznie wydłuża czas leczenia i powrotu do zdrowia. Według lekarzy z Centrum Chirurgii Plastycznej IQ Medica w Warszawie - po zabiegu VNUS Closure - pacjenci od razu mogą poruszać się o własnych siłach a wszelkie dolegliwości bólowe są praktycznie niezauważalne. Oczywiście jest zalecone nie przemęczanie się oraz w miarę spokojna aktywność jednakże proces gojenia zachodzi dużo szybciej niż przy konkurencyjnych metodach.

Niżej porównanie doświadczeń pacjentów leczonych metodą VNUS ClosureFAST i metodą laserową EVL:

Cena zabiegu to: 6 000pln za obie nogi.

Zobaczcie też:

Jessica Biel i jej deszczowa fryzura

Więcej o: