Wybieramy najlepszy peeling do twarzy!

Nadszedł moment na wybranie najlepszego według was peelingu do twarzy. Czy macie swój ulubiony i sprawdzony produkt? Jeśli tak - koniecznie nam o nim napiszcie!

Peeling - jak każda z nas dobrze wie (a przynajmniej powinna) jest czynnością polegającą na złuszczaniu i usuwaniu zewnętrznym martwych warstw naskórka. Peelingi rozluźniają połączenia między częściowo komórkami warstw naskórka i ułatwiają ich złuszczanie. Peelingi mogą występować pod trzema postaciami: peling fizyczny, Peeling chemiczny, oraz peeling enzymatyczny.

Aby prawidłowo dbać o skórę - peeling powinno się robić przynajmniej raz w tygodniu. Skóra nie dość, że jest oczyszczona, lepiej dzięki temu dotleniona - wygląda bardziej świeżo.

Teraz potrzebujemy waszej pomocy. Czy znacie peelingi, które możecie polecić, jesteście z nich zadowolone, wasza cera dzięki nim jest gładsza i bardziej zdrowa? Napiszcie nam nazwy peelingów. Wybieracie enzymatyczne, czy te ze ścierającymi drobinkami?

Spośród najczęściej pojawiających się w komentarzach nazw - wybierzemy 10, które wezmą udział w głosowaniu. Następnie wyłonimy zwycięzcę.

Czekamy na wasze propozycje!

Zobaczcie też wyniki głosowania na najlepszy podkład do tłustej cery

Więcej o: