Męska strona Lady Gagi

Wydawałoby się, że Lady Gaga niczym już nas nie zaskoczy. Tymczasem gwiazda postanowiła zmienić tożsamość i wcielić się w rolę... sycylijskiego mechanika.

Lady Gaga przyzwyczaiła nas już do dziwnych kreacji, surrealistycznych nakryć głowy, niebotycznie wysokich obcasów, eksplodujących biustonoszy, sukni zrobionych z drutu lub puszek po pepsi wplątanych we włosy. Wciąż jednak szuka nowych środków wyrazu. We wrześniowej edycji japońskiego Vogue Hommes wcieliła się w... mężczyznę. Pomysł niezbyt oryginalny, ale w jej wydaniu tradycyjnie niezwykle efektowny. Oficjalnie twarzą okładki jest Jo Calderone - wschodząca gwiazda modellingu. Jo jest mechanikiem samochodowym z Palermo . Przez całe życie pracował w warsztacie ojca, a jego największym marzeniem jest otworzyć własny biznes. Debiutujący model - alter ego Lady Gagi - udzielił nawet wywiadu dla Vogue, w którym mówi o swoim życiu, jak również o niezwykłym spotkaniu z Lady Gagą podczas sesji zdjęciowej. Opowiada, jak wielkie zrobiła na nim wrażenie:

Ona jest cholernie piękna, zabawna i interesująca!

Hmmm... spodziewałyśmy się takiej wypowiedzi. Jo dodał, że Gaga bardzo wspierała go podczas sesji, mówiąc "Nie denerwuj się. Zostałeś stworzony do tej pracy".

Autorem zdjęć jest Nick Knight , natomiast stylistą Nicola Formichetti.

Jak Wam się podoba nowe wcielenie Lady Gagi?

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii.

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI LULI I DORZUCAJ ZDJĘCIA SWOICH STYLIZACJI!

Więcej o: