Weneckie kreacje Jessiki Alby

Widać, że Jessica Alba mądrze się spakowała do Wenecji. I z wdziękiem promowała film "Machete".

Chociaż niedawno wspominałyśmy o Jessice Albie , nie możemy sobie odmówić opisania jej kreacji z 67. Festiwalu Filmowego w Wenecji, który właśnie trwa. Jessica przyjechała tam promować film "Machete" Roberta Rodrigueza i na tę okazję przygotowała wiele ciekawych kreacji.

Wenecki festiwal Jessica rozpoczęła uroczystą kolacją wydaną na cześć Quentina Tarantino przez włoskiego Vogue Uomo . Na tę okazję założyła kreację z najnowszej, jesiennej kolekcji Valentino Couture. Atłasowa sukienka wykończona cytrynowymi, tiulowymi kwiatami wyglądała niezwykle z grafitową narzutką i srebrną, wężową kopertówką xxl. Wersja "wierzchnia" najbardziej nam przypadła do gustu. "Sweter-tuba" ciekawie urozmaicał kreację, dzięki grze kolorów i faktur.

AP/Joel RyanJessica AlbaJessica Alba fot. East News

Następnego dnia festiwal został uroczyście rozpoczęty, między innymi premierą "Machete". Na konferencji prasowej Jessica zupełnie zmieniła klimat i przyszła w kwiecistej sukience z jesiennej kolekcji Dolce & Gabbana.

W tym zestawie największe kontrowersje wzbudziły buty Michaela Korsa. Według niektórych za ciężkie, naszym zdaniem - idealne! Owszem - nadają stylizacji masywności, ale też charakteru.

Jessica AlbaAP/Andrew Medichini

Punktem kulminacyjnym festiwalu dla Jessiki był pokaz filmu "Machete" z jej udziałem. Gwiazda po raz kolejny zaufała Valentino Couture. Asymetryczna suknia naszym zdaniem nie była jednak optymalnym wyborem i na aktorce wyglądała trochę ciężko.

Jessica AlbaJessica Alba East News

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI LULI I DORZUCAJ ZDJĘCIA SWOICH STYLIZACJI!

Jessica Alba

Która stylizacja Jessiki najbardziej Ci się podoba?
Więcej o: