Modowe eksperymenty Magdy Mołek

Na konferencję poświęconą jesiennej ramówce TVN Style Magda Mołek przyszła w dosyć ciekawym zestawie. Czy udanym? Oceńcie!

Praca w TVN Style zobowiązuje. Na konferencji stacji pojawiło się wiele znanych kobiet uchodzących za znawczynie mody. Ich praca często polega na interpretowaniu trendów, śledzeniu stylowych faux pas i poradach dotyczących mody. Jak sobie poradziły z własnymi stylizacjami?

Naszym zdaniem naprawdę nieźle. Chociaż trendsetterek w stacji nie znajdziemy, to dobrze ubrane kobiety już tak. Jolanta Kwaśniewska i dyrektorka stacji Yvette Żółtowska Darska postawiły na klasykę - proste grafitowo - czarne sukienki potrafią sprawdzić się w każdej sytuacji i niemal zawsze są gwarancją sukcesu. Nawet, jeśli trochę zachowawczą. Świetnie wyglądała również Jolanta Pieńkowska: blond plus fuksja to zestaw doskonały - i wcale nie kiczowaty! Dorota Wellman założyła prostą, marszczoną fioletową sukienkę, ale nasza uwaga skupiła się głównie na mocno kolorowej kopertówce z recyklingu, plecioną z kolorowych reklamówek.

Najbardziej kontrowersyjna naszym zdaniem była stylizacja Magdy Mołek. Bardzo podobają nam się spodnie Magdy zestawione z czarnymi szpilkami, ale do jasno-różowego żakietu nie jesteśmy przekonane. Mimo to Magda wygrywa uśmiechem i naturalnością. A co Wy sądzicie o tej stylizacji? Głosujcie!

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii.

Kopertówka z krzyżem - hit czy kit?

Stylizacja Magdy to
Więcej o: