Heidi Klum projektuje dla New Balance

Kolekcja Heidi Klum dla ciężarnych kobiet sprzedawała się znakomicie, więc modelka postanowiła stworzyć kolejną linię odzieżową - sportową kolekcję dla New Balance.

Amerykańska firma New Balance , jeden z największych na świecie producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych stworzy kolekcję dla kobiet we współpracy z niemiecką modelką Heidi Klum . Firma postanowiła wykorzystać gwiazdę do promowania swojej marki, ale zamiast decydować się na kontrakt reklamowy przedstawiciele zarządu zaproponowali Heidi zaprojektować kolekcję odzieży sportowej.

Z pewnością wiem co to znaczy być w ruchu: czwórka dzieci, podrzucanie do szkoły, zabawa, zajęcia sportowe, park... to trwa i trwa. Tak bardzo jak lubię suknie i błyszczące ubrania, najwięcej w szafie mam ubrań sportowych, które wyglądają stylowo, ale są wygodne i pasują do wszystkich wykonywanych przeze mnie czynności. Taka właśnie będzie moja linia dla New Balance." - powiedziała Heidi Klum.

Linia będzie dostępna wyłącznie na Amazon , ponieważ zapracowane kobiety nie mają czasu na chodzenie po sklepach. Ogłaszając współpracę Heidi powiedziała, że sama zmieniła zwyczaje zakupowe i zaczęła kupować przez Internet, bo jej zdaniem to najłatwiejszy sposób na robienie zakupów.

Rzeczy pojawią się w sklepie 7 października i będą kosztować od 32- 168 dolarów . Wśród produktów znajdą się tuniki, legginsy i topy. Ubrania będą stylowe i wygodne . Heidi tworząc kolekcję skupiła się na potrzebach wiecznie zajętych kobiet, które muszą robić wiele rzeczy w ciągu dnia.

Zdjęcie reklamowe linii "Heidi Klum for New Balance" zrobił znany fotograf Rankin .

Więcej o: