Jude Law dla Diora - premiera reklamy!

Niedawno pisaliśmy o nadchodzącej premierze nowej reklamy perfum Dior. Zekranizowany przez Guy'a Ritchie krótki film jest już gotowy. W roli głównej Jude Law! Zobaczcie!

Ten krótkometrażowy film, który ma być nową formą reklamy marki Dior to współpraca trzech Brytyjczyków. Właściwie dwóch i jednego zespołu. 5 minutowa ekranizacja została wyreżyserowana przez Guy'a Ritchie , główną rolę zagrał w niej jego ulubiony aktor - Jude Law , natomiast muzyką zajął się coraz bardziej znany na świecie zespół - Muse (ostatnio mieliśmy okazję gościć ich w Polsce na Coke Live Music Festival w Krakowie).

To nie tylko zwykła reklamówka nowego zapachu . Z taką formą dłuższego przekazu spotykamy się chyba po raz pierwszy. Być może otwiera to pewien nowy rozdział jeśli chodzi o reklamę . Filmik oddawać ma ducha zapachu "Homme" . Reklama jest nie tylko oryginalna, ma również fabułę, a Jude Law jak zawsze prezentuje się znakomicie. Faktycznie szybko wciąga w swój klimat.

W reklamie występuje też nowa dziewczyna Guy'a Ritchie - Michaela Kocianova . Możemy się tylko domyślać, że kariera 21 - letniej modelki ze Słowacji, z którą spotyka się reżyser potoczy się teraz ze znacznie większym rozmachem. Guy Ritchie, który uważa, że piękno go nudzi, podobno zakochał się w nosie modelki . Ciekawe...

Sprawdźcie jak wygląda całość filmu reklamowego:

K.B.

W naszej galerii znajdziecie też kilka zdjęć modelki

Zobacz też:

Nowy zapach Jesusa del Pozo

Jak podoba ci się film reklamowy Diora?
Więcej o: