Wycięta sukienka Leighton Meester - hit czy kit?

Leighton Meester pojawiła się w oryginalnej z jesienno - zimowej kolekcji Versus. Co sądzicie o tej kreacji? To hit czy kit?

Nowojorski pokaz "Fashion's Night Out : The Show" zgromadził całą śmietankę świata mody. Naszą uwagę zwróciła Leighton Meester, która przyszła w odważnej, mocno wyciętej sukience z jesienno - zimowej kolekcji Versus.

Tegoroczna kolekcja młodszej linii Versace jest pełna seksownych mini sukienek w żywych, dziewczęcych kolorach, z dominującym malinowym i niebieskim. Uwagę zwracają dodatki - zaprojektowane przez Christophera Kane'a zdobione dżetami lub nadrukami kolorowe torebki i sznurowane sandałki.

Sukienki inspirowane bielizną, nawiązujące krojem do gorsetów, a fasonem do lat 80. wróciły w zeszłym roku i wciąż są bardzo popularne. Sieciówki już niejednokrotnie wypuszczały własne modele, ale mimo to ich popularność nie jest wcale oczywista. Sukienki z wycięciami są kontrowersyjne i raczej wywołują żywe emocje -mają swoje zwolenniczki i przeciwniczki. Według jednych uchodzą za absolutnie seksowne, według innych - za wulgarne.

A jakie jest Wasze zdanie na temat sukienki Leighton? To hit czy kit?

Więcej sukienek z wycięciami, z wybiegu i ze sklepów znajdziecie w galerii. Macie swój faworyt?

Najnowsze kreacje bohaterek "Plotkary"!

Wycięta sukienka Leighton to
Więcej o: