Zaczęło się!

Dzisiaj, oficjalnie rozpocznie się nowojorski tydzień mody, jednak świętować zaczęto już wcześniej. We wtorek wieczorem na placu przed Lincoln Center na Manhattanie odbyła się impreza Fashion Night's Out The Show.

Widzowie zostali usadzeni dookoła fontanny, a Gisele Bundchen , Naomi Campbell , Coco Rocha , Angela Lindvall oraz inne sławy modelingu przyjechały na wydarzenie piętrowym autobusem. Wszystkie miały na sobie T-shirty z logo Fashion Night Out i spódnice zaprojektowane przez kreatorów biorących udział w Mercedes-Benz Fashion Week New York m.in. Carolinę Herrerę i Oscara de la Rentę.

Modelki przyjechały piętrowym autobusem Modelki przyjechały piętrowym autobusem  Fot. Lula.pl

Trzynaście najsławniejszych modelek wysiadło z autobusu i ustawiły się w rzędzie. Po chwili dołączyły do nich inne modelki ubrane w stroje z jesiennych kolekcji i rozpoczęto niesamowite widowisko. Modelki chodząc pomiędzy rzędami zaprezentowały ponad 170 strojów. Wszystkie pokazane ubrania zostały wybrane przez redaktor naczelną amerykańskiego Vogue'a Annę Wintour , która nadzorowała też całe widowisko.

Modelki przyjechały piętrowym autobusem Fot. Lula.pl

Gisele oraz jej piękna kompania przebrały się w wieczorowe kreacje i wróciły na plac razem z piosenkarzem Pharrellem , a pod koniec odjechały z nim autobusem. To był najdłuższy publiczny wybieg w historii nowojorskiej mody i niesamowite widowisko . GALERIA !

FALL FASHION WEEK OPENING - AT NYC LINCOLN CENTER 2010

Fashion Week with big show at Lincoln Center

Fashion's Night Out - The Show

Więcej o: