Czerwone buty - GALERIA!

Lubicie czerwone obuwie? W sezonie jesień/zima 2010/2011 nie musicie obwiać się, że ktoś nazwie Was "kotem w butach", bo jednym z najmodniejszych kolorów jest właśnie czerwień.

Wiele kobiet kupując buty wybiera zachowawcze, bezpieczne kolory , jak brązy, czy czernie. Czasem odważą się na beże i szarości, ale bardzo rzadko wychodzą poza klasyczną paletę neutralnych barw. Jednak w tym sezonie mogą pozwolić sobie na obuwnicze szaleństwo i kupić buty w jednym z najmodniejszych kolorów sezonu - ognistej czerwieni .

Może być gorąca, jak ogień lub elegancka, jak czerwone wino. Każdy odcień, od najjaśniejszego do bordo, jest modny. Barwy można wybierać w zależności od nastroju , czy okazji . Ciemniejsze w ciągu dnia, a krwistoczerwone szpilki na wieczór. Czerwone mogą być kozaki , jak piękny, wysoki model marki Sigerson Morrison, kalosze np. Tory Burch, szpilki lub trampki .

W sezonie jesień/zima jednym z trendów jest monochromia , więc odważniejsi mogą zaszaleć i stworzyć jednobarwny zestaw w odcieniach barwy miłości. Czerwone buty proponujemy zestawiać z czernią i bielą , choć będą również dobrze wyglądać z beżami i szarościami . Obuwie w tym ciepłym kolorze ożywi stylizację i doda Wam energetyczną dawkę kobiecości. Mała czarna w połączeniu z czerwonymi szpilkami to prosty, lecz wyrafinowany zestaw na specjalne okazje, który zawsze się sprawdza. W sezonie jesień/zima 2010/2011 czerwone buty powinny znaleźć się w każdej szafie!

Zobaczcie GALERIĘ !

Czerwone buty:
Więcej o: