Modowy hit - aksamitna peleryna Daisy Lowe

Daisy Lowe znów wykazała się twórczym podejściem do mody. Trochę brytyjskiego stylu przywiozła do Nowego Jorku.

Brytyjka uchodząca za ikonę mody na otwarciu nowego butiku Chanel w Nowym Jorku zdecydowanie wyróżniała się spośród innych gwiazd. Chociaż, podobnie jak one, przyszła ubrana w sukienkę Karla Lagerfelda , jej stylizacja znacznie odbiegała od reszty. Wszystko dzięki niebieskiej, aksamitnej pelerynie, która mogłaby kojarzyć się z garderobą teatralną, ale na Daisy wygląda nowocześnie i... modnie. Daisy Lowe wygląda oryginalnie, a przy okazji udaje jej się "przemycić" dwa istotne trendy w tym sezonie. Aksamit i peleryny niejednokrotnie pojawiają się w jesiennych kolekcjach.

Aksamitne suknie, marynarki czy spódnice znajdziemy przede wszystkim w kolekcji Giorgio Armaniego i Nanette Lepore, ale również u Ralpha Lauren'a i Rochas. Czarny welur występuje raczej w wydaniu minimalistycznym. Głębokie odcienie bordo i zieleni znajdziemy natomiast na barokowych sukniach i okryciach.

W tym sezonie będziemy również nosiły peleryny i poncza, chociaż raczej wełniane lub skórzane, w przytłumionych kolorach, nawiązujące do stylu militarnego oraz lat 50. Znajdziemy je w kolecji między innymi Marca Jacobsa i Salvatore Ferragamo. Łączymy je w klasycznym stylu - z ołówkowymi spódnicami, atłasowymi bluzkami, lub bardziej nowoczesnym, nosząc je np. do rurek. Warto je zestawiać z kontrastowymi materiałami, tak jak zrobiła to Daisy.

Więcej zdjęć z wybiegów znajdziecie w galerii.

Stylizacja Daisy jest
Więcej o: