3 gwiazdy w sukienkach River Island

Na festiwalu  w Opolu marka River Island cieszyła się wyjątkowym powodzeniem. Czyżby najpopularniejsza marka wśród polskich celebrytek?

Kaja Paschalska, Odeta Moro Figurska i Jolanta Fraszyńska najwidoczniej darzą sklep dużą sympatią i to właśnie w nim kupiły kreacje wieczorowe Nie dziwimy im się - River Island znajdziemy wieczorowe sukienki w najmodniejszych fasonach, oryginalne, często wyjątkowo ozdobne, co w czasach dominującego minimalizmu bywa rzadkością. Ale przede wszystkim w przystępnych cenach. Każda z poniższych sukienek jest z najnowszej oferty i kosztuje poniżej 250zł. Celebrytki postawiły na dosyć uniwersalne fasony i bezpieczną kolorystykę, dzięki czemu miały duże pole do popisu z dodatkami. Czy je wykorzystały? Kaja Paschalska w sukience River IslandKaja Paschalska w sukience River Island kapif.pl, materiały prasowe Kaja Paschalska postawiła na uniwersalną małą czarną z popularną w tym roku asymetryczną falbaną. Sukienka leży na niej idealnie, ale brakuje nam w tej stylizacji mocniejszego akcentu. Jest zbyt bezpiecznie.

Jolanta Fraszyńska w sukience River IslandJolanta Fraszyńska w sukience River Island kapif.pl, materiały prasowe Jolanta Fraszyńska nas pozytywnie zaskoczyła! Dziewczęcą sukienkę z serii "prom" zaaranżowała w stylu retro dzięki czemu nie wygląda infantylnie, za to bardzo stylowo. Zamiast kokardy założyła futrzane bolerko, ale absolutnym hitem jest toczek! Odeta Moro Figurska w sukience River IslandOdeta Moro Figurska w sukience River Island fot. East News, materiały prasowe Odetę przyłapano na zmianie "outfitu". Wierzymy, że w szpilkach wyglądała świetnie, ale cóż - poświęcenie ma swoje granice - celebrytka przynajmniej nie wstydzi się do tego przyznać. Nie zaszalała z dodatkami, ale liczne falbany są wystarczająco ozdobne - Odeta wygląda bardzo glamour.

Czyja sukienka najbardziej Wam się podoba? Głosujcie!

Najbardziej podoba mi się sukienka:
Więcej o: