Z szafy gwiazd: torebka Goyard

Victoria Beckham pochwaliła się niedawno nowym nabytkiem - kultową torbą Goyard, która jest jeszcze trudniejsza do zdobycia niż Birkin.

Victoria Beckham postanowiła na jakiś czas odpocząć od ulubionej Birkin i zainwestować w ponadczasową, kultową torbę francuskiej marki Goyard, model "Overnight" . Goyard to francuskamarka z ponad dwustuletnią tradycją. Jej początki sięgają XVIII wieku , ale dopiero w połowie XIX wieku jeden ze spadkobierców nazwiska François Goyard - nadał jej luksusowy charakter i prestiż. Główny butik założył w Paryżu, gdzie znajduje się do dziś, ale popularność marki szybko spowodowała powstanie kilku kolejnych sklepów na południu Francji, a dziś w głównych światowych metropoliach. To jedyne miejsca, w których można kupić misternie, ręcznie wykonaną torbę. W dbałości o prestiż marka nie prowadzi sprzedaży przez internet. Oczywiście unikatowość ma swoją cenę - od 1,500$ do 4,000$.

Torba występuje w różnych rozmiarach i modelach. Do dziś jest szyta ręcznie, we Francji. Ma być lekka, trwała i funkcjonalna, sprawdzać się na co dzień i na krótki wyjazd. W założeniu marki wysoka jakość torebki powinna umożliwić używanie jej przez całe życie.

Jak Wam się podoba?

forum

torebka Goyardtorebka Goyard materiały prasowe

Wygraj pieniądze na jesienne zakupy!

Więcej o: