Katy Perry ma narzeczonego - na paznokciach!

Okazuje się, że Katy Perry swego ukochanego nosi nie tylko w sercu. Ponieważ nie mógł pojawić się wraz z nią na gali MTV Video Music Awards - znalazła inny sposób, by mieć go przy sobie!

Katy Perry jest nam doskonale znana ze swych oryginalnych pomysłów na stylizacje. Nie chodzi oczywiście jedynie o stroje, ale również makijaż , fryzury i jak się teraz okazuje również manicure!

Na gali rozdania nagród MTV Video Music Awards pojawiła się w czarno - białej kreacji Merchesy , która doskonale prezentowałaby się również na występie na lodowej tafli. Dzięki temu jednak gwiazda zaprezentowała się bardzo oryginalnie. To jednak nie wszystko. Katy Perry dopasowała do kolorystyki stroju również swój manicure. Paznokcie ozdobiła bowiem wizerunkiem swojego ukochanego.

No cóż... Albo jest to prawdziwie wielka miłość, którą człowiek chce demonstrować na wszelkie sposoby, albo demonstracja zwrócenia na siebie dodatkowej uwagi . A najpewniej i jedno i drugie.

Aby uzyskać taki efekt - na paznokcie przykleja się tak zwane Minx'y . Są to cienkie, elastyczne powłoki (coś w rodzaju mini folii) pokryte od spodu substancją przylepną, która jest aktywowana ciepłem (ogrzewanie lampą). Jest to coraz bardziej popularną alternatywą dla lakieru do paznokci. Minx'y zaczynają pojawiać się również coraz częściej w polskich sklepach.

Jak oceniacie ten pomysł?

Manicure Katy PerryManicure Katy Perry Fot. Eastnews

Manicure Katy PerryAP/Chris Pizzello

Zobacz też:

Tęczowe pasemka Katy Perry - hit, czy kit?

Jak podobaja ci się pomysł Katy Perry?
Więcej o: