UGG i Jimmy Choo!

Gdy w mediach pojawiła się pierwsza wzmianka o współpracy Jimmy'ego Choo z firmą Ugg fashionistki na całym świecie nie mogły się doczekać jej efektów. Niestety wiele z nich się rozczarowało. A Wy?

Przez kilka miesięcy fanki marki Ugg i talentu Jimmego Choo oczekując na kolekcję zastanawiały się, jak może wyglądać ta kolekcja. Próbowały wyobrazić sobie połączenie zmysłowych, eleganckich szpilek, z których słynie firma prowadzona przez Tamarę Mellon z wygodnymi, casualowymi butami australijskiej marki Ugg. Zestawienie tych przeciwstawnych stylów wydawało się nie do zrealizowania. W Internecie pojawiały się niezwykle szkice i pomysły na kolekcję, a ta bujna wyobraźnia niektórych fashionistek sprawiła, że są rozczarowane kolekcją .

Innymi butami oprócz Jimmy Choo, które mam w szafie są UGG Australia. Jesteśmy zachwyceni, że stworzymy specjalną kolekcję, która ujmie to, co najlepsze z obu marek - legendarną wygodę butów Ugg z duchem Jimmy'ego Choo." - powiedziała Tamara Mellon, założycielka marki Jimmy Choo.

Linia Ugg Australia & Jimmy Choo jest oparta na klasycznym fasonie butów Ugg, które zostały ozdobione nietypowymi detalami . Jeden model jest wysadzany ćwiekami w kształcie gwiazdek, a inny ozdobiony frędzlami . W kolekcji znajdziecie 5 modeli w różnych kolorach. Buty, które nazwano "chuggsy" i kosztują od 495 - 795 dolarów . Dostępne są w salonach obu marek i ich butikach internetowych.

GALERIA !

Kolekcja Jimmy Choo dla UGG:
Więcej o: