Powiększone usta gwiazd! Kto przesadził?

Pełne, wydatne i seksowne usta są marzeniem niejednej kobiety. Dlatego coraz więcej z nas decyduje się na ich powiększenie. Gwiazdy robią to coraz częściej. Zobaczcie kto przesadził!

Usta - o właśnie na nich często skupia się wzrok rozmówcy , to one pobudzają wyobraźnię wielu mężczyzn .

Moda na pełne, duże usta przyszła wraz z możliwością ich powiększenia. Ostatnie lata charakteryzowały się ogromnym wzrost zainteresowania zabiegami związanymi z poprawą kształtu oraz powiększeniem ust. Od kilku lat najpopularniejszą metodą powiększania ust jest wstrzykiwanie preparatów kwasu hialuronowego znanego pod nazwą Restylanu, Juvedermu czy Perlone .

Aby jednak efekt zabiegu był subtelny - ważne by zachowane zostały proporcje. Warga górna nie powinna być większa niż 1/2 do 2/3 objętości wargi dolnej. Jeżeli nie zachowamy tej różnicy, uzyskamy usta duże, ale o "dziwnym" wyglądzie. Co prawda wypełnienie jej bocznych części jest istotne i poprawia wielkość ust, to jednak najważniejszym elementem na który należy zwrócić uwagę jest prawidłowe zaakcentowanie tzw. "łuku kupidyna", czyli środkowej części wargi górnej. Powinna być ona z jednej strony wydatna, a z drugiej zachować naturalne łagodne łuki.

Duża część kobiet decydujących się na zabieg powiększenia ust zatraca granicę za którą wargi wyglądają zwyczajnie sztucznie i niekoniecznie estetycznie . Zobaczcie, które ze znanych gwiazd polskich i zagranicznych wystawiają usta na pierwszy plan i dla których efekt subtelny to żaden efekt!

Ostatnio dużo mówi się o psychicznym uzależnieniu od operacji plastycznych , których zadaniem jest utrzymanie młodego lub "poprawienie" urody. Osoby, które rozpoczęły swoją przygodę z zabiegami plastycznymi, łatwo z niej nie rezygnują, często tracąc przy tym zdrowy rozsądek . Potwierdzają to przykłady szeregu gwiazd i ludzi ze świata showbiznesu, dla których słowo umiar nie ma racji bytu.

Zobacz też:

Twarzowa kolekcja biżuterii

Czy powiekszyłabyś sobie usta?
Więcej o: