Wybieramy najlepszy eyeliner!

Wciąż poszukujemy kosmetycznych hitów. Tym razem postanowiliśmy zwrócić uwagę na eyelinery. Czy macie sprawdzony produkt godny polecenia? Napiszcie nam o nim!

Wyraziste spojrzenie , prosta elegancja, seksowne kocie oko - eyeliner jest kosmetykiem, który sprawdza się przy każdego rodzaju makijażu. Jest jednym z ulubionych kosmetyków każdej kobiety. nawet tych, które w codziennym makijażu stawiają na naturalność.

Kosmetyk sprawia, że nasze spojrzenie nabiera wyrazu, a kształt oka stanie się piękniejszy. Optyczne powiększenie najłatwiej uzyskać malując górną powiekę czarną kreską, a dolną białą. Można także wypróbować sposób wymagający większej precyzji - wnętrze obrysować na biało, a tuż nad jasną kreską namalować ciemną.

Niegdyś najpopularniejsze były miękkie eyelinery w ołówku. Później weszły na rynek tusze z pędzelkiem. Ostatnio pojawia się jeszcze więcej nowinek, jak choćby wersja w pisaku, czy w żelu.

Poszukujemy zatem naszego hitu! Jak zawsze liczymy na waszą pomoc!

Czy macie swój ulubiony eyeliner , który sprawdziłyście i chcecie polecić go innym? napiszcie nam nazwę w komentarzu, a my wybierzemy 10 najczęściej pojawiających się nazw, które później wezmą udział w finałowym głosowaniu.

Czekamy na wasze propozycje!

Amy Winehouse fot. Fot. Matt Dunham APAmy Winehouse fot. Fot. Matt Dunham AP Amy Winehouse fot. Fot. Matt Dunham AP

Zagłosujcie też na najlepszą pomadkę!

Więcej o: