Która to prawdziwa Gwen?

Gwen Stefani doczekała się swojej figury woskowej, która stanęła w Muzeum Madame Tussauds w Las vegas. Trzeba przyznać, że ciężko odróżnić, który to oryginał.

Figura została odsłonięta wczoraj. Trzykrotnie nagradzana Grammy gwiazda - Gwen Stefani dołączy między innymi do Michaela Jacksona, Madonny, Snoop Dogga, które znajdują się w muzeum Las Vegas.

Gwen Stefani największą popularność zdobyła jako wokalistka No Doubt . Takimi przebojami jak "Just a Girl" , "Don't Speak", czy "Spiderwebs" wdzierała się na szczyty list przebojów wszystkich rozgłośni radiowych na świecie. Dziś jest już dojrzałą wokalistką , która dokładnie wie co chce robić z muzyką. Jej kariera solowa wciąż świetnie się rozwija. Ostatnio spore sukcesy odnosi również w dziedzinie mody jako projektantka.

Nie ma się więc co dziwić, że zasłużyła sobie na własną podobiznę . Niesamowite jest jednak wykonanie figury. Gdyby obok nie pojawiła się uśmiechnięta Gwen - nie sposób byłoby stwierdzić, że stojąca piosenkarka nie jest prawdziwa . Doskonale oddano styl piosenkarki, jak również fryzurę i makijaż . Pełen podziwu jest też idealnie dobrany odcień pomadki , który wokalista nosi od lat!

Jak wam się podoba?

Gwen StefaniGwen Stefani Fot. Eastnews

Gwen StefaniTOM DONAGHUE/PICTUREGROUP/EAST NEWS/Tom Donoghue

Zobacz też:

Neonowe paznokcie Gwen Stefani - hit, czy kit?

Jak podoba ci się wykonanie figury?
Więcej o: