Modowy hit: wzory

Miksowanie wzorów króluje w kolekcjach jesiennych, a Claudia Schiffer jest mistrzynią w stosowaniu tego trendu na co dzień.

Łączenie deseni to jeden z bardziej kontrowersyjnych trendów, a jednocześnie jeden z popularniejszych. Od 3 sezonów króluje na wybiegach. Widziałyśmy go już w wydaniu etno, graficznym i boho . W jesiennych kolekcjach to właśnie ten ostatni jest najbardziej popularny. Wzory łączymy odważnie, ale oczywiście nie z zupełną dowolnością. Latem królowały żywe kolory i efekt kontrastu. W tym sezonie trzymamy się spójnych, stonowanych, jesiennych gam - brązów, karmelu, granatu, zieleni. Zamiast ze sobą kontrastować, wzory powinny się uzupełniać i współgrać - duże kwiaty z małymi, linie z kratą. Wzory idealnie sprawdzą się w zestawach "na cebulkę" - noszone na grubych swetrach, szalach xxl, zestawionych z przytulnymi maxi dress , jak w kolekcji Kenzo czy Vivienne Westwood. Taki zestaw idealnie uzupełnią kożuszki lub futra .

Claudia SchifferClaudia Schiffer East NewsClaudia SchifferClaudia Schiffer East News

Mistrzynią w mieszaniu wzorów jest Claudia Schiffer , która perfekcyjnie potrafi łączyć paski z kwiatkami czy kratą. My proponujemy bardziej jesienny, cieplejszy zestaw.

W galerii znajdziecie zdjęcia z wybiegów - dla osób lubiących eklektyzm mogą być naprawdę inspirujące!

Claudia Schifferkolaż Lula

Spodnium Urban Outfitters ok. 230zł, futerko Pull & Bear 159,90zł , szalik Zara 169zł ,torebka New Look ok. 125zł, zakolanówki Topshop ok. 26zł , pierścionek Asos ok.30zł, buty Asos 0k. 315zł

Modowy hit: kurtka z kożuszkiem

Mieszanie wzorów
Więcej o: