Dwie twarze Adrianny Limy - jak lepiej?

Adriana Lima jest jedną z głównych modelek promujących nowy zapach Victoria Secret - Bombshell. Ostatnio jednak dokonała pewnych zmian. Jak wygląda lepiej?

Adriana Lima od lat jest uznawana za jedną z najpiękniejszych modelek i kobiet świata. Zalicza się ją obok m.in. Giselle Bundchen, Any Beatriz Barros i Alessandry Ambrosio do generacji brazylijskich modelek, które od kilku lat dominują na rynku światowej mody. Po urodzeniu córeczki brazylijska piękność wróciła do modelingu i wciąż ma bardzo wiele pracy.

Ostatnio jest jedną z głównych modelek, które aktywnie promują nowy zapach Vistoria's Secret- Bombshell . Akcja promocyjna rozpoczęła się od nowojorskiego tygodnia mody . Przy dmuchanym balonie modelki rozdawały fanom autografy. Adriana miała wówczas włosy w kolorze blondu. Podkręcone i upięte prezentowały się bardzo kobieco . Brazylijka szybko jednak zmieniła kolor i już parę dni później mogliśmy ją oglądać w tej samej scenografii zupełnie odmienioną - w ciemnobrązowych i wyprostowanych włosach.

Która wersja podoba wam się bardziej. W jakim kolorze włosów Adriana wygląda lepiej?

RICHIE BUXO / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Richie Buxo / Splash NewsJEFF DALY/PICTUREGROUP/EAST NEWS/Jeff Daly/PictureGroup

Promocja nowego zapachu Vistoria's SecretPromocja nowego zapachu Vistoria's Secret Fot. Eastnews

Zobaczcie też:

Najpiękniejsze modelki promują zapach Vistoria's Secret

W którym kolorze włosów twoim zdaniem Adriana Lima wygląda lepiej?
Więcej o: