Nowe zapachy Gwen Stefani - Harajuku Lovers

Gwen Stefani wciąż jest na fali. Teraz chyba bardziej niż kiedykolwiek. Gwiazda pracuje właśnie nad kolejną odsłoną perfum Harajuku Lovers.

Będzie więcej Harajuku Lovers! Gwen Stefani kontynuuje pracę nad swoją linią, inspirowaną stylem tej słynnej, tokijskiej dzielnicy.

Zapachy są dziecinne, proste i słodkie, a zamknięte są we flakonach w kształcie słodkich laleczek. Gwen ogłosiła, że będzie wprowadzała na rynek 5 nowych perfum o nazwie Wicked Style.

Sama Gwen tak mówi o nowej linii:

Robienie perfum to piekielnie trudna sprawa. Wręcz abstrakcyjna. Zapach powstaje, potem okazuje się, że na skórze pachnie zupełnie inaczej. Sprawa wygląda znacznie gorzej, kiedy robisz 5 zapachów na raz, wiedząc, że masz oddać osobowość poszczególnej dziewczyny i zmieścić to wszystko w małej buteleczce i to tak prawdziwie, jak tylko się da. Wiem, że to szalone, ale jest to super zabawa. Może to też chciwość się we mnie odzywa. Uwielbiam moment, kiedy będę mogła powiedzieć: O mój Boże, mam pięć nowych perfum.

Nowe Harajuku Lovers mają trafić do sprzedaży od 1 listopada. Gwen jest z nich naprawdę zadowolona. Zobaczymy jak zadowolone będą klientki. Poprzednie perfumy kosztowały od 30 do 45 dolarów za sztukę.

Zdjęcia poprzednich oraz najnowszych buteleczek znajdziecie w naszej galerii!

Zobacz teżKtóra to prawdziwa Gwen?

Więcej o: