Alicja Bachleda-Curuś nową twarzą Pantene

Alicja Bachleda - Curuś została nową ambasadorką marki Pantene w Polsce. Kampania wizerunkowa z udziałem gwiazdy rusza w październiku 2010 roku.

To, że Alicja Bachleda - Curuś jest piękną kobietą nie trzeba nikomu mówić. Kariera naszej polskiej aktorki wciąż się rozwija. Stała się jedną z najbardziej znanych Polek na całym świecie. Za granicą doceniono ją przede wszystkim za kreację w filmie Trade . Wkrótce otrzymała propozycje kolejnych ról - w hollywoodzkiej produkcji Ondine , w której zagrała tytułową bohaterkę oraz amerykańsko-niemieckiej koprodukcji Friendship . Obecnie z udziałem Alicji realizowane są zdjęcia do filmu produkowanego przez Spike'a Lee pt. The Girl Is In Trouble , w którym partneruje jej znany między innymi z serialu Dr House , Jesse Spencer.

Jej talent i uroda zwróciły uwagę również marki Pantene . Alicja została właśnie jej nową twarzą.

Oto jak firma Pantene tłumaczy swój wybór:

Ta utalentowana, twórcza, ale także olśniewająco piękna aktorka w pełni uosabia ducha Pantene - marki, która od początku swego istnienia stawia na kobiece piękno, naturalny blask i pewność siebie".

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farell na gali rozdana Złotych GlobówAlicja Bachleda-Curuś i Colin Farell na gali rozdana Złotych Globów AP/Matt Sayles

Zobacz też:

Nie tylko duża fryzura Nicole Coco Austin

Jak podoba ci się wybór Alicji Bachledy - Curuś na ambasadorkę marki Pantene?
Więcej o: