Tyra Banks w pajęczej sieci?

W czwartek w Paryżu odbył się bal maskowy z okazji 90. urodzin francuskiej edycji "Vogue". Przebierany bal to zwykle najlepsza okazja do założenia maski. Nie dla Tyry Banks!

Impreza była inspirowana filmem Stanley'a Kubricka "Oczy szeroko zamknięte". Tyra postawiła więc na niestandardowe rozwiązanie. Podczas, gdy większość gwiazd założyła maski - modelka postanowiła nałożyć na głowę - "kabaretkę". I to właściwie dosłownie.

Tyra postawiła na minimalizm jeśli chodzi o fryzurę oraz makijaż. Włosy zaczesała gładko do tyłu. Makijaż natomiast był trochę... trupi . Top modelka wykonała go samodzielnie. Blada cera, oczy pokreślone były jedynie jasno-szarym cieniem - co w efekcie spowodowało, że oczy wyglądały jakby były podkrążone. Równie jasne były usta, które również wyglądały na sine.

Trzeba przyznać, że pomysł oryginalny - ale jednak trochę przerażający. Tyra Banks przypomina trochę ofiarę czarnej wdowy, która oplotła ją swą pajęczyną. Być może stylizacja sprawdziłaby się lepiej na przebranie z okazji Halloween?

Czy niestandardowa kabaretka nie kojarzy wam się z Lady Gagą ?

<b>Tyra Banks</b>Tyra Banks AP/Laurent Cipriani

Zobaczcie również inne gwiazdy na balu:

Jak podoba wam się stylizacja Tyry Banks?
Więcej o: