Edyta Herbuś wspiera młodych projektantów

A konkretnie 24letnią Sabrinę Pilewicz. To właśnie w sukience jej projektu pojawiła się na wczorajszym pokazie kolekcji Paprocki & Brzozowski.

Edyta Herbuś ostatnio przerzuciła się na stonowane kolory i klasyczne fasony, ale wczoraj wróciła do odważniejszej estetyki. Założyła Krótką sukienkę z rozkloszowanym dołem z kolorowych warstw tiulu. Do niej proste czarne szpilki i srebrną kopertówkę, która była ciekawym i niebanalnym wyborem. Sukienka Edyty to projekt Sabriny Pilewicz - młodej projektantki, której kreacje i torebki w ostatnim czasie cieszą się dużym powodzeniem wśród celebrytów. Jej "akcje" wzrosły zwłaszcza po wygranej Fashion Designer Awards w 2009 roku i stażu u Georgesa Chakry. Projekty Sabriny wyróżniają się prostotą i monochromatyczną paletą barw, często przełamywaną jednym ostrym kolorem.

Edyta HerbuśEdyta Herbuś FORUM/Krzysztof Kuczyk

Sukienka Edyty to jedyny tego typu projekt Pilewicz - została uszyta ze 100 metrów tiulu ciętego metodą laserową (nam ta metoda trochę przypomina zeszłoroczną kolekcję Victora & Rolfa ). Wersja Edyty trochę różni się od pierwowzoru - celebrytka zrezygnowała z przezroczystej góry i ozdobnych niebieskich lamówek na rzecz kryjącego materiału i prostego kroju. Sukienka kosztuje 1800zł.

Sukienka projektu Sabriny PilewiczSukienka projektu Sabriny Pilewicz www.sabrinapilewicz.com

Edyta Herbuś i Ola Kwaśniewska od dawna są fankami projektów Sabriny Pilewicz. Jakiś czas temu zainwestowały w identyczne torebki i nawet nie przeszkadzało im, gdy pojawiły się w nich na jednej imprezie. Na wczorajszym pokazie Ola Kwaśniewska również pojawiła się z torebką Sabriny - tym razem czarną prostą kopertówką Milano.

Kopertówkę Milano w cenie 400zł jak i inne torebki tworzone na zamówienie oraz kreacje znajdziecie na stronie projektantki: www.sabrinapilewicz.com

Ola Kwaśniewska z kopertówką Sabriny PilewiczOla Kwaśniewska z kopertówką Sabriny Pilewicz kapif.pl, sabrinapilewicz.com

Herbuś i Kwaśniewska - jedna impreza, jedna torebka

Więcej o: