Wybieramy najlepszy żel do twarzy!

Poszukujemy kosmetycznych hitów! Tym razem przyszedł czas na zele do mycia twarzy! potrzebujemy do tego waszej pomocy. Jeśli macie swój ulubiony produkt, który możecie polecić innym - napiszcie o nim!

Żele do mycia twarzy powinny być jednym z podstawowych kosmetyków w naszych łazienkach. Służą one do usuwania zanieczyszczeń oraz resztek makijażu . Niektórzy producenci dodatkowo wyposażają żel w peelingujące granulki , które wygładzają cerę i nadają jej blask.

Używanie żelu do twarzy to ważny krok w pielęgnacji każdego typu skóry, nie tylko tej trądzikowej.

Powinniśmy poświęcić trochę czasu i rano i wieczorem odpowiednio dużo czasu , by dokładnie oczyścić cerę , nawet jeśli nie ma na niej makijażu. Dokładne oczyszczenie skóry pomoże pozbyć się namiaru sebum , który przyczynia się do powstawania wyprysków i zatyka pory. Nie powinno się zapominać o szyi i karku , oraz skórze za uszami. Te obszary skóry również wymagają starannego oczyszczenia.

Czy wy używacie żelu systematycznie? Czy macie już swój sprawdzony produkt, który możecie polecić innym? Jaki jest wasz ulubiony kosmetyk? Czy wolicie tradycyjne żele, czy raczej lekkie pianki?

Podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami i napiszcie w komentarzach nazwy kosmetyku. 10 najczęściej pojawiających się - weźmie udział w naszym głosowaniu, z którego następnie wyłonimy zwycięzcę.

Oczyszczamy twarz - żele i piankiOczyszczamy twarz - żele i pianki kolaż Lula.pl

Oczyszczamy twarz - żele i piankiOczyszczamy twarz - żele i pianki Fot. Shutterstock

Zobacz też:

Wypełnianie ust i wygładzanie zmarszczek bez operacji

Zobaczcie też:

Zwycieski eyeliner

Więcej o: