Cindy Crawford na okładce Vogue India!

Jedna z najpiękniejszych modelek świata - 44-letnia Cindy Crawford nadal wygląda zachwycająco.

Redakcja Vogue India na swoją jubileuszową okładkę z okazji trzecich urodzin istnienia wybrała supermodelkę z lat 80. - Cindy Crawford . Wielu czytelników oczywiście oburzyło to, że na tak ważnej okładce nie zobaczą rodaczki, ale nie będziemy komentować motywów, którymi się kierowała redaktor naczelna hinduskiej edycji Vogue'a. Priya Tanna wybrała Cindy i to był strzał w dziesiątkę. 44-letnia modelka nadal wygląda pięknie.

Cindy Crawford zupełnie inaczej niż jej koleżanki z branży, jak choćby Naomi Campbell , Claudia Schiffer czy Christy Turlington, rzadko pojawia się w reklamach, sesjach czy magazynach. Zgodziła się zapozować przed obiektywem Marka Seligera specjalnie dla Vogue India.

Cindy została ubrana w suknię z kolekcji Balmain na jesień/zimę 2010/2011. W złoto-brązowej kreacji z cekinów modelka wygląda bardzo elegancko. Prawie się nie zmieniła od lat 90., kiedy była u szczytu kariery. Wszystko - poza modelki, jej strój, wyraz twarzy, a nawet literki zostało doskonale dobrane tworząc niezwykłą kompozycję . Październikowa okładka jest jedną z najlepszych w dorobku Vogue India.

Co myślicie o tej okładce Vogue India?

Okładka Vogue India:
Więcej o: