Piękna Linda Evangelista

Supermodelki z lat 80. i 90. coraz częściej zaczynają pojawiać się w sesjach i kampaniach reklamowych. Lindę Evangelistę możemy podziwiać w kampanii marki Talbots.

Linda Evangelista na zdjęciach z kampanii Talbots wygląda jak kilkanaście lat temu, gdy należała do grona supermodelek. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że użyto Photoshop a, ale to i tak nie zmienia faktu, że Linda jest jedną z najpiękniejszych kobiet świata . Patrząc na nią nie można określić jej wieku, a kanadyjska modelka ma już 45 lat .

Zdjęcia kampanii Talbots zrobił znakomity duet fotografików Mert & Marcus . W ich obiektywie Linda może konkurować z o wiele młodszymi modelkami. Doskonale pozuje i to zdobyte przez lata doświadczenie jest jej wielka przewagą. Jest równie rozpoznawalna i piękna, jak wiele gwiazd a do tego potrafi idealnie zaprezentować ubrania . Marynarki i peleryny z kolekcji Talbots wyglądają na niej znakomicie.

Co sądzicie o zatrudnianiu starszych modelek? Podoba się Wam to, a może uważacie, że zabierają pracę młodszym koleżankom?

Zachwycająca Eva Herzigova

Więcej o: