Nowy zapach Paco Rabanne

Zapach od Paco Rabanne nazywa się Lady Million. Łączy w sobie kwiatową świeżość z gorzką nutą pomarańczy i słodką wonią malin.

Projektant nieustannie wprowadza w swojej twórczości różne innowacje - od couture do pret-a-porter, od akcesoriów do perfum. Stawiając wyzwanie temu, co zakazane i sprzeciwiając się przyjętym kodom.

Teraz nadszedł czas na nowy zapach perfum. Lady Million jest świeży, kwiatowy i drzewny. Jako pierwsza pojawia się gorzka pomarańcza z odrobiną malin. Potem delikatny i jasny kwiat neroli. Do mieszanki dołącza następnie jaśmin uwydatniany gardenią, dzięki czemu nabiera bardziej zmysłowego, subtelnego charakteru. Oprócz tego wszystkiego wyczuć możemy nuty paczuli oraz ambry.

Jest również męska wersja zapachu: 1 Million . Zapach ten osiągnął światowy sukces - po wprowadzeniu go na rynek w 2008 roku. Został entuzjastycznie przyjęty, dzięki czemu osiągnął pozycję lidera rynkowego.

Paco Rabanne powiedział:

Kobieta jutra będzie kompetentna, uwodzicielska i bez wątpienia lepsza od mężczyzny. To właśnie dla takiej kobiety tworzę swoje kreacje"

Projektant jest zdania, że zapach powinien być przesiąknięty znaczeniem, a jednocześnie lekki. Flakon ma kształt diamentu, ponieważ według Paco Rabanne wyraża ponadczasowość, wyrazistość, blask oraz kobiecość.

Ceny:

LADY MILLION 80ML - 349zł

LADY MILLION 50ML - 269zł

LADY MILLION 30ML - 189zł

LADY MILLION DEO SPRAY 150ML - 95zł

Czy podoba wam się kształt flakonu?
Więcej o: