Uterque - marka warta poznania

Hiszpańska marka oferująca piękne akcesoria i dodatki Uterqüe to dziecko znanej na świcie Grupy Inditex, która w swoim portfolio ma markę ZARA, Stradivarius, Bershkę i inne.

Uterque ma być synonimem wyrafinowania w świecie detali. Koncept sklepów przypomina dawne, angielskie biblioteki, z ławami, na których stoją eleganckie lampy stołowe. Drewniane meble i delikatne oświetlenie, które jak zapewnia firma jest energooszczędne, wprowadzają przyjemy, elegancki nastrój. Podłoga z czarnego, porcelanowego gresu, w niektórych miejscach przykryta jest dywanami.

Marka Uterque oferuje głównie dodatki - torby, buty, biżuterię, okulary, czy parasole, ale będą się pojawiać się także kolekcje odzieży, głównie skórzanej . Stylem bardziej przypomina ZARA Woman niż TRF, czy Stradivariusa. Uwagę zwraca biżuteria i kolekcja "fiestas".

Uterque - jesień/zima 2010/2011Uterque - jesień/zima 2010/2011 fot. uterque

Słowo "uterqüe " pochodzi z łaciny i oznacza "oboje" lub "jedno i drugie". Unia ubioru i dodatków, detalów mody i klasyki oraz wypełnienia jakie jest pomiędzy nimi. "Uterqüe unikalne dodatki, by wyrażać się przed światem".

Strategia firmy Inditex jest omawiania podczas zajęć biznesowych na najznakomitszych uniwersytetach świata. System logistyczny i koncept sklepów, system fast fashion i brak reklamy są w przypadku tej firmy wyjątkowo ciekawe. Jak widać osiągnięcie pozycji jednego z światowych liderów w branży odzieżowej nie hamuje rozwoju. Stąd zapewne nowa marka. Charakterystyką Indtiex jest owe zaskoczenie . Niby to samo a jednak coś nowego. Genialne.

fashiontheory.blox.pl

Zobaczcie jesienno/zimowe propozycje marki GALERIA !

Kampania Uterque jesień/zima 2010/2011 z Kamilą Filipcikovą

Więcej o: