Doczekaliśmy się - nowe perfumy Rihanny już są!

Trzeba było długo czekać, ale w końcu są - nowe perfumy Rihanny zostały zaprezentowane w tym tygodniu w Cannes.

Rihanna postanowiła pójść w ślady wielu innych gwiazd, które do swojego imperium dodały perfumy. Perfumy bowiem ciągle przynoszą wysokie zyski praktycznie wszystkim gwiazdom, które podjęły się ich stworzenia.

Ich nazwa brzmi: Reb'l Fleur i jest to pierwszy zapach, który artystka wprowadza na rynek. Teraz przynajmniej wiemy, skąd pomysł na tatuaż z napisem: rebelle feur , który nie tak dawno pojawił się na szyi Rihanny. Napis oznacza z języka francuskiego - zbuntowany kwiat.

Mimo, ze artystka ma już kilka tatuaży - wiele osób było wówczas zaskoczonych miejscem jakie piosenkarka wybrała na swój nowy napis. Teraz jednak wiemy już, że był to udany pomysł rozpoczęcia kampanii promocyjnej.

Perfumy mają zostać wydane w 2011 roku w Stanach Zjednoczonych, a niedługo potem w innych krajach.

Odważne, seksowne i zapadające w pamięć. Reb'l Fleur tak samo dobrze komponuje się z barbadoskimi korzeniami Rihanny jak i splendorem życia w Nowym Jorku".

Zapach jest dość intensywny, śmiały, szyprowy oraz owocowy. Oprócz tego zawiera również nuty kwiatowe: tuberoza, fiołek, hibiskus- z odrobiną wody kokosowej . Połączenie ostatnich składników wywołuje wrażenie "ciepłej skóry". Pracą nad zapachem zajęły się: Caroline Sabas oraz Marypierre Julien.

Flakon świeci od wewnątrz. Zaprojektowany jest on na kształt wysokiego obcasa. Buteleczkę zdobią również jedwabne wstążki oraz złoty pierścień na korku.

RihannaRihanna JACKSON LEE / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Jackson Lee / Splash News

Rozwiąż też nasz quiz: Czy nasz perfumy gwiazd?

Zobacz też:

Rihanna nie boi się koloru

Więcej o: