Pogłoski o odejściu Karla Lagerfelda z Chanel

Pogłoski o odejściu głównego projektanta Chanel nie zanikają. Ostatnio znowu jest głośno o tym, że Karl Lagerfeld może opuścić markę w 2012 roku.

Genialny projektant, który od kilkunastu lat tworzy kolekcje jednej z najważniejszych marek modowych miałby odejść ? Bohater wielu sukcesów Chanel zaprzecza, ale mimo to pogłoski o jego odejściu nie cichną . Ostatnio znowu zaczęło być głośno o tym, że za dwa lata niemiecki projektant odpuści biuro projektowe francuskiej marki. W 2012 Karl Lagerfeld będzie obchodził 30-lecie w Chanel i zgodnie z doniesieniami jest to świetna okazja do pięknego, symbolicznego pożegnania z marką.

W pogłoskach pojawia się nawet jego następca i to jest zastanawiające, że co kilka miesięcy plotka zaczyna na nowo żyć, ale zupełnie nie zmienia się jej treść. Zgodnie z doniesieniami następcą Lagerfelda będzie Elbaz - znany z Lanvin. Jego kolekcję będziecie mogli niebawem zobaczyć w sklepach H&M . Na następcę Albera Elbaza wyznaczono Oliviera Theyskensa , który kolekcją na jesień/zimę 2009 pożegnał się z marką Nina Ricci .

Karl Lagerfeld zaprzecza i twierdzi, że umrze w swoich butach. Faktem jest, że śmierć na stanowisku projektanta zapewni mu większą sławę i jest jakby bardziej romantyczna niż nawet najpiękniejsze pożegnanie z marką za życia, jednak możliwe, że zarząd firmy zadecyduje inaczej. Myslicie, że Elbaz nadawałby się do Chanel , a Theyskensa do Lanvin ? Podoba się Wam ten plan zamiany? Co o nim sądzicie?

Co sądzisz o tych planach?
Więcej o: