Wpadka - nieogolone nogi Natalii Vodianowej!

1 listopada odbyła się gala magazynu Harper's Bazaar. Pojawiła się na niej Natalia Vodianowa, która zaliczyła małą wpadkę.

1 listopada Natalia Vodianova pojawiła się na gali magazynu Harper's Bazaar. Ubrana w długą suknię modelka zapomniała najwidoczniej, że kreacja ma wycięcie, przez które widać nogi. Niestety gwiazda nie pomyślała, by przed wyjściem je wydepilować. Czujne jak zawsze obiektywy fotoreporterów od razu wyłapały ten szczegół.

W dzisiejszych czasach zadbanie o to, by na kobiecym ciele nie było zbędnego, nieestetycznego owłosienia zdaje się być na porządku dziennym. Widocznie jednak nie dla wszystkich. Powszechnie dziś obowiązujące zwyczaje najwidoczniej mało interesują znaną modelkę.

Niestety, ale nieogolone kobiece nogi plus piękna wieczorowa suknia prezentowały się w duecie mało estetycznie. Samo zdarzenie jest również co najmniej dziwne.

Gwiazdy, które często uznajemy za ideały piękna - są takimi na okładkach. W rzeczywistości bowiem jak widać zdarza im się zapominać o podstawowych kwestiach. Ostatnio podobna historia przydarzyła się Hilary Swank, która w kolei (również ubrana w złotą suknię na ramiączkach) zapomniała wydepilować okolic pach.

Jak oceniacie sytuacje tego typu? Czy jest to przesada i żenująca wpadka , czy też może jest to tak indywidualna kwestia, że nie powinno się jej oceniać?

PA WIRE/PRESS ASSOCIATION IMAGES/EAST NEWS/Ian West

CAPITAL PICTURES/Can Nguyen/Capital Pictures

Zobacz też:

Hilary Swank zapomniała o depilacji

Nieogolone nogi Natali Vodianowej:
Więcej o: