Paprocki & Brzozowski - butik online!

Mamy doskonałą wiadomość dla fanek talentu Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego! Panowie otworzyli butik online!

To prawdziwy przełom , który mamy nadzieję zmieni wszystko. Nie każdy ma odwagę wejść do butiku znanego projektanta, czy pojechać do atelier i obejrzeć kolekcję lub sprawdzić ceny. Wielu osobom takie miejsca kojarzą się z niemiłą, oceniającą obsługą. Butiki internetowe to doskonały pomysł na poszerzanie zasięgu. Każdy zainteresowany bez przeszkód może zapoznać się z ofertą.

Butik Paprocki & Brzozowski onlineButik Paprocki & Brzozowski online butik.paprockibrzozowski.com

Duet Paprocki & Brzozowski postanowił wyjść w stronę klienta i otworzył butik internetowy. Projektanci nie są w stanie spotykać się z wszystkimi zainteresowanymi, dlatego postanowili ułatwić potencjalnym klientom zapoznanie się z ich ofertą. Chcą też dotrzeć do młodych osób , które kochają modę, ale nie zawsze ich stać na drogie rzeczy. Dlatego w ofercie butiku znalazły się T-shirty z nadrukami , które można kupić już za 190 zł . Oczywiście kupicie też tam rzeczy z kolekcji na jesień/zimę 2010/2011. Płaszcze, sukienki a również akcesoria, jak paski, paszki, szaliki i torby.

Butik Paprocki & Brzozowski onlineButik Paprocki & Brzozowski online butik.paprockibrzozowski.com

Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski w tym roku obchodzili dziesięciolecie swojej współpracy . W rocznicowy plan doskonale się wpisuje otwarcie butiku internetowego. To wielki krok, który na pewno pozwoli rozwinąć im firmę.

Zapraszamy paprocki & brzozowski !

10-lecie duetu Paprocki & Brzozowski >>

Więcej o: